Про це вони розповіли на своєму офіційному сайті.

У публікації зазначається, що у Деснянському районі вчора за ініціативи Управління зі справ молоді та спорту пройшов військово-патріотичний фестиваль «Я – молодий патріот України!». «Захід був присвячений до Дня захисника і захисниць України, що відзначається 14 жовтня», - додається на сайті.

Представники Нацкорпусу розповідають, як усе відбувалося: були виступи та змагання між школами району, зокрема у вмінні поводитися зі зброєю, надавати першу допомогу, проходити смугу перешкод, а також у радіозв’язку, туризмі тощо. Окрім цього, у публікації розповідається, що на заході представили 21 локацію і вітали військовий оркестр.

Нацкорпус акцентує на тому, що багаторічна війна дала українцям змогу зрозуміти, що національна безпека – це також патріотизм і бажання захищати країну. «Тому відновлення потужної системи військово-патріотичного виховання є важливою складовою для подальшого становлення молодої української держави. І важливо це, перш за все, для української молоді, яка всі ці роки так само відчуває та формує своє ставлення до російсько-української війни», - пояснюється на сайті.

Популярні новини зараз

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Леся Нікітюк після дня народження показала всю свою гостинність: "Чого ви приперлись до мене в хату?"

Син Софії Ротару Руслан Євдокименко показав нового члена родини: "Солоденький малюк"

Володимира Дантеса запідозрили в дивній любові, Дорофєєва ні до чого: "Просто кайф!"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Тамарін заявив, що в Україні викривлені поняття демократії та свободи слова.

Також Знай.ua писав про Нацкорпус закликає підписати петицію щодо біженців з Афганістану.