Про це йдеться у Telegram-каналі київського осередку Нацкорпусу.

«Днями ми провели акцію під Офісом президента. Спільно з дружніми партіями та патріотичними організаціями ми виступили проти задуму влади бездумно запустити до нашої країни тисячі біженців, які становлять загрозу для економіки країни та наших співгромадян», - зазначено у публікації

У публікації зазначено, що представники Національного Корпусу зареєстрували петицію на сайті КМДА щодо біженців з Афганістану, яка вимагає встановити міри для прийому біженців та зробити їх фінансове забезпечення меншим.

«Впродовж усієї війни в Україні існують сотні людей, які приїхали сюди добровільно захищати Україну у війні з Росією. Чи будуть захищати Україну ці 5 тисяч афганців? Україна для них це ніщо, це перевалковий пункт, який вони використають, аби займатися своїми особистими справами і потім переїхати за кордон. Чому я та мої діти маємо зі своєї кишені платити за цих людей?», - заявив представник Нацкорпусу Олексій Бик під час заходу.

Як зазначено у публікації, на прикладі Європи можна було побачити, до чого може призвести міграція з країн Сходу. Національний Корпус закликає підписати петицію: щоб це вступило у дію потрібно 6 тисяч підписів.

Популярні новини зараз
Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Апеляційний суд пом’якшив запобіжний захід Олегу Довбишу, а Дмитро Кухарчук залишається під вартою.

Також Знай.ua повідомляв, що Нацкорпус провів фотовиставку ув’язнених ветеранів та патріотів під ОП.