В кожному 7 зразку паливно-мастильної продукції, які відбираються Держекоінспекцією на АЗС та спрямовуються на лабораторну експертизу, виявлені порушення технічних вимог.

«Експертизу нафтопродуктів ДЕІ розпочала у серпні, і це – важливий крок до прозорого та безпечного ринку реалізації продукції. Раніше проводилась тільки документальна перевірка, тепер інспекція може оцінити її якість за допомогою профільної експертизи», - зазначив Андрій Мальований.

Він підкреслив, що це один з найдієвіших інструментів у боротьбі з контрафактним пальним та як результат – продаж якісної та безпечної продукції споживачам.

«Так, нерідко ДЕІ за результатами лабораторної експертизи виявляє у пробах відхилення від Техрегламенту. Переважно така продукція супроводжується документами на продукцію, що має свідчити про пальне належної якості. А тим самим може наводити на висновки про підробку паперів, розповсюджуючи продукцію без відповідних ліцензій та дозволів», - зауважив Андрій Мальований.

Голова ДЕІ додав, що Держекоінспекція спільно з низкою органів державної влади бере участь у проведенні міжвідомчих регіональних робочих груп, що контролюють діяльність АЗС. До таких органів входять представники органів місцевого самоврядування, Державна податкова та фіскальна служби, ДСНС, ДПСС тощо.

Популярні новини зараз
Кирило Буданов пояснив, чи варто чекати наступу з Білорусі Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче Михайло Поплавський вибрав красунь на новорічну ніч і показав їм свою мандаринку: "Я вже в очікуванні" Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще