В кожному 7 зразку паливно-мастильної продукції, які відбираються Держекоінспекцією на АЗС та спрямовуються на лабораторну експертизу, виявлені порушення технічних вимог.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися«Експертизу нафтопродуктів ДЕІ розпочала у серпні, і це – важливий крок до прозорого та безпечного ринку реалізації продукції. Раніше проводилась тільки документальна перевірка, тепер інспекція може оцінити її якість за допомогою профільної експертизи», - зазначив Андрій Мальований.
Він підкреслив, що це один з найдієвіших інструментів у боротьбі з контрафактним пальним та як результат – продаж якісної та безпечної продукції споживачам.
«Так, нерідко ДЕІ за результатами лабораторної експертизи виявляє у пробах відхилення від Техрегламенту. Переважно така продукція супроводжується документами на продукцію, що має свідчити про пальне належної якості. А тим самим може наводити на висновки про підробку паперів, розповсюджуючи продукцію без відповідних ліцензій та дозволів», - зауважив Андрій Мальований.
Голова ДЕІ додав, що Держекоінспекція спільно з низкою органів державної влади бере участь у проведенні міжвідомчих регіональних робочих груп, що контролюють діяльність АЗС. До таких органів входять представники органів місцевого самоврядування, Державна податкова та фіскальна служби, ДСНС, ДПСС тощо.