Свою думку він висловив у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24».

«Щодо смерті Полякова у слідства є кілька версій. Я не знайомий з матеріалами справи, але думаю, що їх має бути не менше п'яти. Якщо буде встановлено, з ким Поляков і за яких обставин вживав спиртне, що це за люди і яке їхнє коло спілкування, то це неодмінно призведе до виконавців. Але я вважаю, що в смерті Полякова можуть бути і виконавці, і замовник. І ось на замовника вийти набагато важче», - вважає парламентарій.

Він також торкнувся питання політичних наслідків розслідування.

«Для влади ідеальний варіант – якщо виявиться, що Поляков прийняв ці речовини добровільно. Тоді справу можна буде закрити за відсутністю складу злочину, або ж на той підставі, що в усьому винен сам покійний. Але заради справедливості потрібно дочекатися результатів усіх експертиз. А слідство має активно працювати, встановлюючи всі обставини. Сам я залишаю кілька відсотків ймовірності того, що в правоохоронних органах залишилися професійні й чесні працівники», - каже Михайло Цимбалюк.

Популярні новини зараз
Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше політтехнолог Олександр Кочетков зазначив численні дивні збіги в обставинах смерті Антона Полякова.

Також Знай.ua повідомляв, що в поліції назвали ймовірні причини смерті народного депутата.