Про це вона розповіла у програмі «Суть подій» на каналі Знай.ua.

«Останнім часом в пенсійній сфері раз у раз якісь зміни. Більше, звичайно, гучні висловлювання, а реальних підвищень пенсій або істотних змін немає. Але коли чуєш, що пенсії хочуть скоротити, то розумієш, що зовсім погані справи, раз про таке говорять вголос і голосно. Українців попередили про масштабне скорочення пенсій», - розповіла Котенкова.

Вона пояснила, що, згідно зі статистикою, якою володіє Мінсоцполітики, українці і так можуть розраховувати на пенсійні виплати в розмірі не більше 30 відсотків від своєї колишньої заробітної плати. Журналістка зазначила, що, якщо потенційний пенсіонер отримував 10 000 гривень зарплати, то пішовши на заслужений відпочинок йому дадуть тільки 3 000 гривень пенсії.

«Але українців попереджають, що ситуація з пенсійними виплатами тільки продовжить погіршуватися, і розмір пенсії впаде до 20 відсотків від заробітної плати, або ж, наприклад, до 2 000 гривень», - додала Котенкова.

Журналістка нагадала, що зовсім недавно в уряді вже попереджали - пенсій взагалі може не бути, оскільки дефіцит коштів в Пенсійному фонді зростає щорічно, ринок праці частково йде в тінь, а заробітні плати віддають в конвертах. Котенкова допустила, що банкрутства Пенсійного фонду не вдасться уникнути.

Популярні новини зараз

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

Донька Ніни Матвієнко Тоня розкрила правду про розлучення матері після 40 років подружнього життя: "Втомилися, хочуть самі пожити"

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше Котенкова розповіла, що під час опалювального сезону тарифи на газ можуть зрости.

Також Знай.ua писав про те, що Котенкова розповіла про чергові підступи в тарифній політиці України.