Свою думку експерт висловив у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24».

«Потрібно дивитися не тільки скільки грошей обіцяє ЄС, але і скільки він реально дає. Нумо згадаймо 2016 рік, коли Євросоюз і, зокрема, Німеччина домовилися з Туреччиною про надання більш як три мільярдів євро на гуманітарну підтримку біженців. А турецька сторона потім заявляла, що фінансові зобов'язання повною мірою виконані не були. У політичному ж відношенні потрібно розуміти, що європейська міжнародна політика фактично провалилася. Полягала вона в тому, що Євросоюз хотів створити навколо себе кільце стабільних держав. Вважалося, що такі сусіди стануть запорукою безпеки всередині ЄС. Але цей концепт був зруйнований, і зараз потік біженців веде до дестабілізації в самій Європі», - вважає експерт.

За його словами, не всі європейські країни здатні витримувати такий приплив мігрантів.

«Біженців потрібно приймати, допомагати їм, створювати для них робочі місця. Не у всіх держав ЄС є гроші на це», - говорить Антон Кучухідзе.

Популярні новини зараз
Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він обґрунтував необхідність законодавчого регулювання грального бізнесу в Україні.

Також Знай.ua повідомляв, що Кучухідзе розповів про особливості державного регулювання цього бізнесу в різних країнах.