Про це він розповів у своєму блозі.

«Багато разів звучало, що ми втратили контракт з Угорщиною і ми повинні знаходити, кому буде вигідно через нас транспортувати, але Угорщина це дуже стара і неактуальна інформація. До кінця року буде такий же контракт підписаний з Сербією, який точно також проходить через Південний і Турецький потік», - зазначив Атаманюк

За словами експерта, ситуація з транзитом газу продовжує тільки збільшуватися. Економіст жартівливо зазначив, що Кулебі варто вже починати сваритися з Сербією.

«Десятки тисяч сербів, які підписались під санкціями, якими нам пудрять мізки, вийшли і тепло вітали Путіна. Путін прагматично працює в інтересах Росії і російських компаній», - підкреслив Атаманюк.

Як зазначив економіст, Путін здійснюючи дії з підйому цін на газ в Європі, діє в інтересах Росії.

Популярні новини зараз
Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Юрій Атаманюк заявив, що за цей рік олігархи знову розбагатіють.

Також Знай.ua повідомляв, що Юрій Атаманюк розповів про проблеми фінансування місцевих властей.