Про це він розповів у новому випуску програми «Акценти» з ведучою Тетяною Резвін.

«Вже зараз зрозуміло, що нам потрібні екстраординарні заходи, щоб збільшити обсяги газу і вугілля на наших складах. Всі ми розуміємо, сподіваюся і уряд розуміє, і хвилюємося через те, що у нас просто не вистачає ресурсів, щоб провести опалювальний сезон хоча б в штатному режимі, не кажучи про якісь позаштатні ситуації. Тому всі, хто пропонує застосувати екстрені дії, можуть запропонувати саме забезпечити всіма запасами вугілля і газу, навіть за завищеною ціною, тільки що б не доводити ситуацію до колапсу», - повідомив він.

Малєєв сказав, що який би не був уряд, він не може показувати паніку на публіку за будь-яких обставин їм треба говорити завжди спокійно і впевнено, щоб люди їм вірили. Тому наша влада з упевненістю говорить, вважає він, що запасів газу і вугілля досить на весь майбутній опалювальний сезон.

«Але треба розуміти, що ті тези, які вони озвучують і та сувора дійсність, яка є настільки далекі один від одного, що не дарма дають ґрунт для стурбованості. Якщо на даному етапі вся Банкова розуміє, що насправді станеться криза, то я думаю, що з цим урядом будуть дуже жорстко розмовляти. На тему того, що: або вони підуть у відставку, або будуть все це якось компенсувати. Оскільки це все вдарить по рейтингах діючої влади набагато сильніше, ніж навіть різного роду скандали», - резюмував він.

Популярні новини зараз

З червоної зони готові вийти шість областей: коли і де чекати послаблення карантину

Українка придбала болти та гайки замість омріяного iPhone: доведеться платити кредит

Володимир Зеленський порахує українців разом з Apple: "Стане другою країною в світі"

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Маньковський вказав на соціально-політичні причини формування в Росії путінського авторитарного режиму.

Також Знай.ua писав про те, що Маньковський прокоментував ситуацію з газом в Україні.