Про це він розповів у новому випуску програми «Акценти» з ведучою Тетяною Резвін.

«Вже зараз зрозуміло, що нам потрібні екстраординарні заходи, щоб збільшити обсяги газу і вугілля на наших складах. Всі ми розуміємо, сподіваюся і уряд розуміє, і хвилюємося через те, що у нас просто не вистачає ресурсів, щоб провести опалювальний сезон хоча б в штатному режимі, не кажучи про якісь позаштатні ситуації. Тому всі, хто пропонує застосувати екстрені дії, можуть запропонувати саме забезпечити всіма запасами вугілля і газу, навіть за завищеною ціною, тільки що б не доводити ситуацію до колапсу», - повідомив він.

Малєєв сказав, що який би не був уряд, він не може показувати паніку на публіку за будь-яких обставин їм треба говорити завжди спокійно і впевнено, щоб люди їм вірили. Тому наша влада з упевненістю говорить, вважає він, що запасів газу і вугілля досить на весь майбутній опалювальний сезон.

«Але треба розуміти, що ті тези, які вони озвучують і та сувора дійсність, яка є настільки далекі один від одного, що не дарма дають ґрунт для стурбованості. Якщо на даному етапі вся Банкова розуміє, що насправді станеться криза, то я думаю, що з цим урядом будуть дуже жорстко розмовляти. На тему того, що: або вони підуть у відставку, або будуть все це якось компенсувати. Оскільки це все вдарить по рейтингах діючої влади набагато сильніше, ніж навіть різного роду скандали», - резюмував він.

Популярні новини зараз
Притула хоче запрягти ухилянтів: "Хе**чити по 16 годин на день" Ці Знаки Зодіаку стануть багатими вже у липні: кому доля подарує успіх "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні Українцям дадуть гроші на генератори та сонячні панелі — як забезпечити свою оселю електрикою і не залежати від графіків
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Маньковський вказав на соціально-політичні причини формування в Росії путінського авторитарного режиму.

Також Знай.ua писав про те, що Маньковський прокоментував ситуацію з газом в Україні.