Свою думку вона висловила у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24».

«Я вважаю, що КМДА – це рудимент радянської епохи, і його давно пора ліквідувати. Замість цього в Києві потрібно створити нормальне самоврядування. Це прямо передбачають 140 і 141 статті Конституції. Влада повинна належати виключно городянам, які самі обирають і міську раду, і главу міста. Крім того, потрібно враховувати, що кожен район Києва за територією і населенням – як обласний центр», - підкреслює гостя програми.

Вона також виступила з критикою проєкту закону про столицю, який був висунутий з ініціативи Офісу президента.

«Європейські юристи та представники Ради Європи вказують, що цей законопроєкт не відповідає Європейській хартії про місцеве самоврядування. Нагадаю, що кияни отримали право делегувати владу обраному градоначальнику понад 500 років тому. Я маю на увазі знамените Магдебурзьке право. Зазіхати на це право можна, тільки якщо не маєш інституційної пам'яті», - каже Світлана Кушнір.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: "вторгнення" на кордоні України, вихід з карантину, слов'янська бабуся для Мер'єм Узерлі та втрачене щастя "Холостячки" Огнєвіч 

Вдень - коп, а ввечері - охоронець: глава МВС Денис Монастирський вирішив проблему маленьких зарплат поліцейських

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше вона прокоментувала нинішню ситуацію з пандемією коронавирусу і заходами, спрямованими проти неї.

Також Знай.ua повідомляв, що, на думку Кушнір, масові протести в країні неминучі, якщо влада продовжить свою нинішню політику.