Там знімалися Микола Зібров, Наталя Могилевська, Міла, Анна Трінчер, Анастасія Приходько та інші популярні співаки.

«Коли нам було по 14, 15, 16 років, ми всі думали, що після 25 років все, пора закопувати. Коли нам було 25, ми думали про тих, кому 50: та, це вже взагалі глибока старість, уже треба думати про будиночок біля океану. А насправді життя після 30 починається, по-іншому йде осмислення. Чому? Та тому, що освіту всі отримали, хтось уже встиг побудувати будинок, народити дітей, посадити дерева, завести купу тварин, накоїти якихось неподобств. І вже точно розуміємо, в чому сенс життя. Це коли ти можеш отримувати задоволення від людей, від спілкування, від емоцій і від того, що ти за своїми закритими дверима можеш робити все, що тобі захочеться», - зізнається він.

Вітер розповів, як в його кліпі з'явилися відомі виконавці.

«Я сказав, що друзі запрошують на свято, приходьте в гарному настрої, вдягайте гарний одяг, а з мене частування. Коли вони побачили камери, то, звичайно, вже відступати було пізно. Ну, як затягнути друзів? Пообіцяй їм те, чого точно не буде. Але головне - пообіцяй це впевнено. І вони з розпростертими обіймами прийшли, деякі навіть з подарунками. Кажуть: «А де ж воно?». Ну, все, ви попали, всі документи у мене », - розповів Вітер.

Популярні новини зараз
Пенсії в Україні зростуть: хто отримає додаткові 2000 гривень Гроші змусять повернути державі: українців попередили Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Георгій Церетелі вважає, що Треба бути академіком грузинського застілля.

Також, як повідомляв Знай.ua, Купцова розповіла про перший сольний концерт.