Його слова прозвучали у програмі Мирослави Бобровської «Як насправді?».

«Навіщо Зеленському потрібна президентська республіка? Адже питання не в тому, як взяти повноваження, а в тому, що далі робити з ними. До того ж для зміни Конституції потрібні 300 депутатських голосів, а їх Офіс президента не має. Мені перехід до моделі президентської республіки здається абсолютно нереальним. Я не вірю, що бодай частина опозиційних фракцій погодиться проголосувати за подібні речі. Потрібно враховувати ту ситуацію, яка зараз існує у парламенті та в країні. Так, є дві депутатські групи, які завжди підтримують монобільшість, але навіть разом із ними не набирається потрібних 300 голосів», - зазначає гість програми.

За його словами, через це не варто говорити про можливе скорочення чисельності Верховної Ради.

«Про скорочення числа депутатів говорили рік тому, але наразі про це вже ніхто не згадує. Тож перехід до президентської республіки може бути власною ідеєю когось з оточення Зеленського, але не більше», - каже Олексій Якубін.

Популярні новини зараз
Кабмін вирішив, коли у школярів закінчиться навчальний рік – канікули влітку "під загрозою" Аlyona Аlyona дізналася про горе українок і вирішила показати свої прокладки: "Гарно жити не заборониш" Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він прокоментував поїздку Зеленського до сесії Генеральної асамблеї ООН.

Також Знай.ua повідомляв, що Якубін розглянув перетворення в державному устрою Росії.