Про це він сказав в ефірі програми "Прогноз" з Вікторією Панченко на каналі "Знай 24".

“Турецький “Байрактар” є досить розкрученим брендом. Він уже зайняв свою нішу ринку. Він конкурує у цій ніші переважно з китайськими виробниками. Серед його недоліків те, що його треба наводити на мету ізраїльськими дронами… Зараз ми спостерігаємо на Донбасі цю історію з застосуванням “Байрактарів”. Поки що це медійна складова. Річ у тім, що власними силами безпілотники війни не виграють”, - сказав Руслан Бізяєв.

Він зазначив, що якими б потужними та сучасними не були б безпілотні літальні апарати — вони не здатні самі виграти війну.

“Так, це інструмент сучасної війни, але не єдиний, не ключовий. Тому поки що війни БПЛА — це така розвідка боєм. Територію БПЛА контролювати не можуть. Для цього поки що потрібна людина. З усіма наслідками, що випливають звідси у військовій стратегії”, - додав Бізяєв.

Популярні новини зараз

Злата Огневич відповіла на шпильку Олі Полякової про заміжжя

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Сергій Червонописький зазначив, що він за те, щоб до армії максимально залучалися професіонали.

Крім цього, Знай.ua повідомляв, що Вадим Трюхан розповів, що буде, якщо США втратять позиції лідера: "Їх не буде кому замінити".