Про це він сказав у прямому ефірі програми "Що далі" з Вікторією Панченко на каналі "Знай 24".

“Треба розуміти просту річ. Кожен закон про держбюджет — це догма. Побачите, вже у січні до нього почнуть застосовувати зміни. У середньому це не менше 30 разів вносяться зміни. Основні показники на 2023 та 2024 рік швидше шкодять уряду, його іміджу, ніж допомагають. Насправді ми побачили показники за тими ж соціальними стандартами. І ми зрозуміли, що там революції не буде. І ніде революції не буде. Ми йдемо за накатаним шаблоном і нічого не збираємося міняти”, - сказав Ігор Уманський.

Він зазначив, що якщо в Україні не буде прориву, то вона так і залишиться країною третього світу.

“Наразі весь світ переходить у шостий технологічний уклад. Ми в середньому третій-четвертий поки що. І треба розуміти одну просту річ, на цей рік прогноз світової економіки 5,6%. Української – близько 4%. Тобто ми розуміємо, що ми й так значно бідніші, наш ВВП на душу населення в рази менший, ніж в інших країнах розвинутого світу. І ми продовжуємо відставати”, - додав Уманський.

За його словами, з таким темпом Україна наздоганятиме Польщу 20 років. За цей час усі розвинуті країни підуть дуже далеко.

Популярні новини зараз
ТЦК оштрафує ухилянтів і за кордоном: які суми доведеться віддати Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

"Або ми змінюємо економічну парадигму і робимо технологічний стрибок, або ми назавжди залишаємось країною третього світу", - наголосив політик.

Як повідомляв Знай.ua, журналістка Катерина Котенкова заявила, що потрібно міняти усю пенсійну систему.

Крім цього, Знай.ua повідомляв, що Микола Томенко попередив про труднощі, які чекають на Україну вже цієї зими.