Його слова прозвучали у програмі Петра Охотіна «Tiger News».

«Зарплати менеджерів мають бути ринковими, вони мають відповідати ситуації. А потреби у грошах з часом змінюються. Наприклад, у мене зараз немає банківських кредитів, я нікому нічого не винен, мені є де жити. У мене немає таких витрат, як у молодших людей, яким, наприклад, потрібно будувати будинок чи купувати квартиру, а отже, збирати гроші на це. При цьому ціна на нерухомість у Києві продовжує зростати. А чиновник має розуміти, як він задовольнить свої базові потреби. Ось чому мені не подобається риторика лівих популістів, котрі обурюються, наприклад, зарплатами суддів Верховного суду», - каже депутат.

Він зазначає, що в українських юридичних компаніях юристи заробляють набагато більше.

«Є золоте правило: людина, яка розв'язує питання на мільярди, не може сама отримувати сотні. Тому у подібних справах треба бути дуже обережними», – вважає Андрій Осадчук.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський порахує українців разом з Apple: "Стане другою країною в світі"

24 тисячі гривень за воду, 174 - за тепло: експерти підрахували, у скільки українцям обходиться комуналка Ради

"Обкакався": найбагатший у світі репер Каньє Уест став всесвітнім посміховиськом?

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше політик Микола Томенко закликав радикально скоротити витрати на утримання української влади.

Також Знай.ua повідомляв, що на думку народного депутата та олімпійського чемпіона Жана Беленюка, високі зарплати чиновників не можуть розв'язати проблему корупції.