Про це він сказав в ефірі програми "Що далі" з Вікторією Панченко на каналі "Знай 24".

“Свого газу недостатньо. Український баланс споживання приблизно 36 млрд на рік. З них населення споживає приблизно той обсяг, який в Україні видобувається. Це 21-22 млрд. Решта – це промислові споживачі. Так ось Україна на сьогодні видобуває приблизно 21 млрд метрів кубічних газу. Із них 13,4 млрд товарного газу – це державний газ, який видобувається державним підприємством “Укргазвидобування” системи НАК “Нафтогаз” України. А решта видобутку – це приватні газовидобувні підприємства”, - сказав Олег Семінський.

Він зазначив, що, якщо зима буде дуже холодною, Україні може не вистачити газу і тоді уряд може звернутись до приватних компаній з пропозицією передавати частину газу за фіксованою ціною “Нафтогазу”.

“У нас в Україні газ залягає дуже глибоко. По світових мірках. Наприклад в Росії газ видобувають до 3000 метрів. В Україні вже 6 км – це вже вважається нормою. Тому що пласти традиційно видобувались в діапазоні 4-5 км, а зараз дуже глибоко. І собівартість зростає”, - додав Семінський.

За його словами, нещодавно запустили свердловину №366, що в Яблунівському родовищі. У цій свердловині добувають 365 тис. метрів кубічних газу на добу. Це дозволить видобути ще 17 млн кубічних метрів.

Популярні новини зараз
Головне за 5 лютого: штраф українцям за одяг, майбутнє Горбунова та Осадчої, подорожчання тарифів Lifecell Так хотів на пенсію, що змінив стать: чоловік став жінкою, щоб швидше піти на відпочинок По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, журналістка Катерина Котенкова зазначила, що газу в Україні достатньо, щоб повністю забезпечити потреби населення.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Юрій Атаманюк заявив, що влада насправді прекрасно розуміє потреби народу.