Про це він сказав в ефірі програми “А як насправді” з Мирославою Бобровською.

“З нами грають у певну гру. Природно, коли одна країна має те, чим можна маніпулювати, таке як енергоносії, а інша не має, то вони використовуватимуть це на свою користь. Було б дивно, якби вони не користувалися цим. З іншого боку, чи вигідно нашим сусідам, щоб тут був повний енергетичний колапс та криза? Давайте чесними будемо – ні. Тому що якщо тут все раптом зупиниться, всі замерзнуть і не буде роботи, то ці люди почнуть шукати комфортніші для себе умови”, - сказав Василь Апасов.

Він зазначив, що в такому разі до країн Європи та Росії поїде багато українських біженців, а вони до цього не готові.

“Колапс повний на цій території нікому не вигідний. Але створити максимально дискомфортні умови для нашої влади – так. Це геополітика називається”, - додав Апасов.

Популярні новини зараз
Олена-Крістіна Лебідь зустрілася з рідною мамою, яка була в окупації 7 місяців: "Ніхто не постраждав" Як курс долара вплине на розмір пенсій у 2023 році: чи отримають українці надбавку до виплат Дайте "тюбику" чорної ріпи, не пустуйте з дзеркалом і помахайте гракам: що обов'язково потрібно зробити 26 вересня У Дагестані протести набирають обертів, жінки відбили першого затриманого призовника, лунають постріли
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Олег Семінський розповів, до чого призвела енергетична політика української влади.

Крім цього, Знай.ua повідомляв, що Ярослав Телешун заявив, що найперша енергетична загроза для України у найближчій перспективі — це зима.