Про це він повідомив у своєму Telegram.

«Це мій перший досвід бути кандидатом на пост мера Харкова і ми пройшли цей шлях гідно. Позачергові вибори Харківського міського голови завершилися. Цей процес видався важким та виснажливим, але ми продемонстрували достойний результат», - зазначив Немічев.

За словами Немічева, на цих виборах можна було спостерігати тенденцію низької явки, чим кандидат у мери засмучений, адже йому хотілося, аби більше харків’ян цікавилися тим, що відбувається в їхньому місті.

«Зараз ми будемо боротися за вкрадені голоси – їх понад 2000, а це щонайменше 1%. Ми запитали протоколи та плануємо звертатися до правоохоронних органів, щоб оскаржувати результати виборів, адже спостерігачі зафіксували фальсифікацію підрахунку голосів. Ми це просто так не залишимо, бо для мене справа честі відстояти повагу до виборців, повагу до людей», - підкреслив Немічев.

Немічев заявив, що продовжить свою політичну кар’єру, його команда проведе роботу над помилками та надалі буде відстоювати інтереси харків’ян.

Популярні новини зараз
Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..." Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Максим Жорін заявив, що колаборанти в Україні уникають покарань.

Також Знай.ua повідомляв, що Костянтин Немічев заявив, що у нього на виборах мера Харкова вкрали голоси.