Про це він розповів на каналі «А як насправді?».

За словами експерта, в Україні щодня відбувається величезна кількість ДТП – сотні на день. При цьому, зазначив він, суспільству найбільш цікаві аварії, які супроводжуються серйозними наслідками, тому що через них люди мають робити висновки та змінювати поведінку.

«Більшість ДТП не такі цікаві суспільству. Потрібно допомагати людям, які потрапили в аварії, зокрема, постраждалим у гучних ДТП вже почав допомагати бізнес. Одна з проблем України – те, що люди, які постраждали в ДТП, не є підозрюваними, швидше за все, не винні, вони вважають, що їм захищатися не треба», - каже Антонов.

Він пояснив, що люди, які постраждали в ДТП, є травмованими і думають, що їм не треба захищатися і що держава і суспільство все зроблять самі. Але, за його словами, їхній статус у дорожній пригоді та наявність травм не мають значення, адже все одно потрібно шукати свідків, відео, наймати адвокатів, платити гроші та витрачати час.

«Цим зараз бізнес почав займатися. У гучній аварії у Харкові бізнес вирішив допомогти постраждалим, сім'ї жертви цієї аварії, щоб вони могли себе захистити. І щоб Миколу Харківського все ж таки ув'язнили і дали йому термін», - зазначив Антонов.

Популярні новини зараз
Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом З початку навчального року в українських школах вводять обмеження: що зміниться для першоклассників
Показати ще

Раніше на Знай.ua Костянтин Яловий на світовому досвіді пояснив, як вирішити проблеми паркування у Києві

Також Знай.ua повідомляв, що директор SingularityU Kyiv Ігор Новіков вважає, що людям з дитинства потрібно давати методику лікування імунітету до змін.