Про це він розповів на каналі «А як насправді?».

За словами експерта, в Україні щодня відбувається величезна кількість ДТП – сотні на день. При цьому, зазначив він, суспільству найбільш цікаві аварії, які супроводжуються серйозними наслідками, тому що через них люди мають робити висновки та змінювати поведінку.

«Більшість ДТП не такі цікаві суспільству. Потрібно допомагати людям, які потрапили в аварії, зокрема, постраждалим у гучних ДТП вже почав допомагати бізнес. Одна з проблем України – те, що люди, які постраждали в ДТП, не є підозрюваними, швидше за все, не винні, вони вважають, що їм захищатися не треба», - каже Антонов.

Він пояснив, що люди, які постраждали в ДТП, є травмованими і думають, що їм не треба захищатися і що держава і суспільство все зроблять самі. Але, за його словами, їхній статус у дорожній пригоді та наявність травм не мають значення, адже все одно потрібно шукати свідків, відео, наймати адвокатів, платити гроші та витрачати час.

«Цим зараз бізнес почав займатися. У гучній аварії у Харкові бізнес вирішив допомогти постраждалим, сім'ї жертви цієї аварії, щоб вони могли себе захистити. І щоб Миколу Харківського все ж таки ув'язнили і дали йому термін», - зазначив Антонов.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: можливість ядерного удару путіна, гідний удар України по лукашенку та "сюрпризи" опалювального сезону 22/23 У "Нафтогазі" дали пораду українцям, як вигідніше споживати газ та платити менше Путін може завдати ядерного удару: розвідка звітувала про можливі цілі Через борги за комуналку заберуть майно: хто може залишитися ні з чим
Показати ще

Раніше на Знай.ua Костянтин Яловий на світовому досвіді пояснив, як вирішити проблеми паркування у Києві

Також Знай.ua повідомляв, що директор SingularityU Kyiv Ігор Новіков вважає, що людям з дитинства потрібно давати методику лікування імунітету до змін.