Про це він розповів у програмі «Суб'єктивно з Янікою Мерило».

«У ланцюжку бізнес-процесів завжди була людина: бюрократ, директор на папірці, завдання якого – зробити так, щоб нічого не змінилося в цьому процесі. Ні з втратою співробітника, ні з будь-якими змінами у світі. Коли ти приходиш в бізнес, особливо ззовні як консультант, його трансформувати - імунітет у тебе такий, відразу ж», - говорить він.

Те ж саме відбувається в державі. Будь-які нововведення зустрічають протидію. Існує методологія, як з цим боротися.

«Мені здається, що ми повинні робити на будь-якому рівні, бажано з садка і зі школи, - це давати ці методології всім. Що таке твій внутрішній імунітет до змін, як зламати в собі це мислення. Ми всі себе якось втішаємо: ну, пандемія, пару місяців посидимо на локдауні, потім світ повернеться. Тому з'являється якась технологія, робочі місця почали пропадати - це тимчасове явище, все повернеться. Це неправильно, і в собі це теж потрібно вміти побороти. Точно так же з цим потрібно боротися і в суспільстві», - зазначає Новіков.

На його переконання, саме ця якість буде визначальною у майбутні 50 років.

Популярні новини зараз
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на Новий рік: Діви зустрінуть 2023 у сварці, Овни залишать все, а Скорпіони будуть зірками В Україні з'явився новий вид доплат для пенсіонерів: скільки отримають ті, кому ще немає 70 Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Знай.ua повідомляв, що сьогодні Україна повертається до ситуації, яка була при Януковичі.

Також Знай.ua повідомляв, що Стус припустив, що Гагаріну було б краще злітати в космос на початку 90-х.