Свою думку він висловив у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24».

«МВФ дивиться на нас і думає: змусь дурня богу молитися, він і лоба розіб'є. Адже він вимагає від українського уряду збільшити доходи населення та надходження до бюджету. А уряд відповідає: ми не знаємо, ми не вміємо. Ну, раз уряд нічого не вміє, йому залишається лише продавати землю. При цьому ні у Верховній Раді, ні в Кабінеті Міністрів немає фахівців, які могли б запустити цивілізований ринок землі. Там сидять представники орендарів, яким потрібне лише одне: грабувати власників землі. Вони це і роблять, а не працюють на землі. Орендний підхід слід було б замінити підрядним, за якого власник землі чи об'єднання таких власників замовляє послуги», - вважає гість програми.

Але, за його словами, політичні представники орендарів не діятимуть собі на шкоду.

«У справі земельної реформи нашого президента підвели. Так, поки що ця реформа не показала ні позитивних, ні негативних результатів. Але вже найближчим часом очікується відтік із села трудових ресурсів. Ще десять років такої політики – і село вже не можна буде підняти», - каже Роман Головін.

Популярні новини зараз
Якими будуть наслідки ядерного удару, експерт знайшов порятунок для українців: "Буде некритичним і несмертельним" Перші мобілізовані путіним вже отримали по квитку до кобзона, та оточення Лиману: звіт Тома Купера Соловйов закликав розстріляти військкомів: паніка серед пропагандистів ще ніколи не була такою Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він заявляв, що в Україні фактично не триває земельна реформа.

Також Знай.ua повідомляв, що Головін розповів, чому одноосібники отримують менше за продаж урожаю.