Про це він розповів у програмі «Politeka online».

«Це не проблема Білорусі і Польщі, ця проблема набагато більша і Україна мала б включитись у цю історію з перших днів. Ми маємо усвідомити, що на сьогоднішній день Білорусі як держави майже не існує. Йде мова про конкретні ініціативи та дії РФ та Путіна, який все це організовує», - зазначив Жорін.

За словами експерта, у цій ситуації з мігрантами Білорусь лише відіграє роль виконавця тиску на ЄС. На думку Жоріна, ця ситуація створює проблеми не лише ЄС, якому Білорусь та РФ намагаються зробити кризу.

«Проблеми нависають й над нашими кордонами. Окрім того, що є інформація про російські війська біля наших кордонів, ще є величезна проблема з нашим спільним кордоном із Білоруссю. Мені дивно спостерігати, як наші представники безпекового блоку України, тільки зараз почали щось говорити, що нам треба щось робити, хоча пройшло вже більше тижня, як почались ці події», - підкреслив Жорін.

Як зазначив експерт, ще раніше була розбудована мережа штабів оборони по всій Україні, на які можна було б розраховувати у цьому питанні.

Популярні новини зараз

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Анастасія Волочкова розкрила страшну таємницю про неповнолітній інтим в балеті: "*буть з 14 років"

61-річний водій помер за кермом після порятунку пасажирів: "відчував" смерть і висадив до ДТП

Тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Показати ще

«Не завжди держава може дуже швидко відреагувати, але спирайтесь хоча б вчасно на громадськість і суспільство, тим більше, що це суспільство готове надати допомогу. У мене величезні сумніви, що Резніков взагалі щось розуміє у безпековому плані. Заяви є, брифінги є, але практичних дій поки що немає», - сказав Жорін.

Як повідомляв Знай.ua, Нацкорпус повідомив про затягування справи Дмитра Кухарчука.

Також Знай.ua повідомляв, що Нацкорпус заявив про необхідність боротися з колабораціонізмом під час протесту під стінами СБУ.