Про це йдеться на офіційному сайті Національного Корпусу.

У публікації розповідаються, що протестні акції проти колаборантів відбулися вже і в Києві, і в Івано-Франківську, і в Одесі. «Всіх цих «діячів» об'єднує любов до сусідньої держави та цілеспрямована антиукраїнська діяльність. Незважаючи на те, скільки шкоди вони нанесли Україні, вони залишаються на свободі, продовжують працювати на ворога, а більшість – ще й представляють українську владу», - обурюється керівник Центрального штабу Нацкорпусу Максим Жорін у себе в блозі.

Водночас він звертає увагу на те, що правоохоронні органи та РНБО зовсім не звертають увагу на цих колаборантів. А відтак, розповідається у публікації, Нацкорпус висунув під час акції вимогу співробітникам СБУ затримати цих людей. Тут же додається, що генпрокурор отримав від представників Нацкорпусу список депутатів і докази їхньої антиукраїнської діяльності.

Своєю думкою щодо цієї ситуації поділився і речник Нацкорпусу Данило Брусов. Зокрема, він вказує на те, що спецслужби ніяк не реагують на те, що колаборанти ведуть переговори з російським керівництвом, виступають на ворожих телеканалах, публічно вітають Путіна тощо. «Через ЗМІ колаборанти продовжують просувати меседжі про громадянську війну на Донбасі, закликають до переговорів із т.зв. «Л/ДНР», надання квазіреспублікам «особливого статусу», - підкреслює Брусов.

Популярні новини зараз

Воїна ЗСУ від снайперської кулі на Донбасі врятувала книга - сміливо може відзначати другий День народження

"Ц*цьок немає, психоз почався": гола і волога дружина Джастіна Бібера Хейлі показала складки нижче пояса

24-річна Тіна Кунакі показала, чим краща за Моніку Белуччі - саме за це її покохав Венсан Кассель

Щасливі Настя Каменських з Потапом нарешті відкрили правду: "Дізналися, що стане мамою"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Нацкорпус влаштував акцію протесту на Івано-Франківщині проти Руслана Коцабу.

Також Знай.ua писав про те, що Нацкорпус влаштував пікет під черкаським управлінням поліції.