Про це він сказав в ефірі програми “А як насправді” з Мирославою Бобровською.

“Ми повинні говорити не тільки про укріплення кордону для протидії міграції незаконній. Ми повинні говорити взагалі про протидію військовій агресії. Ми бачимо, що декілька угруповань збройних сил Російської Федерації на прохання Лукашенка будуть передислоковані в Білорусь. Тобто як держава ми практично у підкові. Такі речі мають бути предметом розгляду Ради національної безпеки і оборони”, - сказав Цимбалюк.

За його словами, Україна має розраховувати на власні сили, щоб вирішити цю проблему, зокрема на армію та Міністерство внутрішніх справ.

“Потрібно однозначно проводити навчання. За прикладом Ізраїлю, який воює вже декілька десятків років, там кожен громадянин держави знає своє місце в разі оголошення воєнного стану, надзвичайної ситуації. Чи знають українці навіть прикордонних областей, як їм діяти в тій чи іншій ситуації? В мене є великий сумнів”, - додав Михайло Цимбалюк.

Популярні новини зараз
Знищення білоруської військової та стратегічної інфраструктури: якою буде відповідь на агресію Лукашенка Гороскоп на жовтень 2022 для всіх знаків Зодіаку: Водолії у пошуку кохання, а Тельці зможуть стати багатшими І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися У "Дизель-шоу" показали, як вразили українські дідусі: ледь човгає, а біжить за зброєю
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Максим Жорін заявив, що проблема з мігрантами стосується України також.