Свій коментар він дав у програмі Мирослави Бобровської «Як насправді?».

«У соціальній сфері зараз немає грошей ні на що. Я це знаю достеменно, оскільки працюю у парламентському комітеті із соціальної політики та захисту прав ветеранів. Немає грошей ні на людей з інвалідністю, ні на багатодітні сім'ї, ні на чорнобильців, окрім тих, які офіційно здобули інвалідність. Навіть військові пенсіонери кілька разів приїжджали до стін Верховної Ради, ходили до Кабінету Міністрів. Річ у тому, що вони отримують різне грошове утримання - залежно від того періоду, коли вони звільнялися з лав Збройних сил. Дехто з них одержує по 2300 гривень, а їхні колеги, які звільняються сьогодні – від восьми до десяти тисяч», - розповідає парламентарій.

Він назвав ймовірні причини такого стану справ.

«Зараз у соціальній сфері немає єдиної державної політики. Пенсійний фонд – пустий. Шмигаль каже, що ми маємо програму накопичувальної пенсійної реформи. А йому відповідають: покажіть цю програму на папері, щоб її хоч можна було обговорити. Ні, не показує – натомість каже, що за кілька років не буде грошей платити людям пенсії. Хіба це заява політика?», - риторично запитує Михайло Цимбалюк.

Популярні новини зараз
Ціни на популярні фрукти зірвалися з місця: банани, мандарини та яблука тепер не кожному по кишені І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися На українських АЗС піднялися ціни на бензин: яка ситуація з іншими видами палива Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він заявляв, що «Укрзалізниці» потрібна комплексна реформа.

Також Знай.ua повідомляв, що Цимбалюк закликав ретельно розслідувати смерть його колеги по парламенту Антона Полякова.