Про це він розповів у новому випуску програми «Розвилка» з блогером Любов'ю Завальнюк у студії Руслана Бізяєва.

«Це поки що локальний конфлікт, тому що Азербайджану дуже цікаво пробити коридор, який буде з'єднуватися з Нахічеванью, та бажано його контролювати. Враховуючи, що Росія та Євросоюз категорично не налаштовані на ескалацію конфлікту на Кавказі, він буде вирішений дипломатичними методами. У принципі, це вигідно, в тому числі і Пашиняну, який хоч і залишився прем'єр-міністром, але внутрішньо політичне становище у нього досить хитке», - повідомив він.

Бізяєв сказав, що можна зрозуміти, навіщо цей конфлікт потрібен Азербайджану, навіщо це потрібно Вірменії теж частково зрозуміти можна, але результат буде не той, на який розраховують сторони. Річ у тім, вважає він, що ні Вірменія, ні Азербайджан не зможуть в цій ситуації діяти автономно. Конфлікт, що знову спалахнув між Вірменією та Азербайджаном, підкреслив він, це спроба закінчити ту фазу конфлікту, яка була зупинена мирними угодами.

«Адже мирні угоди між Вірменією та Азербайджаном по суті були компромісними. І цей компроміс він потихеньку себе вичерпує. Але ні Росія, ні Європейський Союз не зацікавлені у початку нової кавказької глобальної війни. Тому швидше за все конфлікт на Кавказі вирішуватимуть дипломатичними методами. І давайте не забуватимемо, що Вірменія є членом Організації Договору про колективну безпеку», - резюмував він.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Роман Свечкоренко розкрив таємницю творців "Холостячки": не підпускали до Злати Огнєвіч до фіналу і приховали розлучення

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше політолог Юрій Романенко розповів про панування вірмен в Нагірному Карабасі.

Також Знай.ua повідомляв, що, за словами військового експерта Юрія Кочевенка, Азербайджан беззастережно підтримує територіальну цілісність України.