Про це він розповів у новому випуску програми «Головне» на каналі «MY.UA» з Катериною Павловою.

«Президентська ініціатива щодо виплати тисячі гривень за вакцинацію ще не запізнилася, і вона дасть свій ефект, це покаже статистика вже за кілька місяців. У плані заохочення до вакцинації розглядалися різні варіанти і більшість країн роблять субвенції бізнесу безпосередньо. Але це можуть собі дозволити багатші країни. Унікальність системи, яку хочуть запустити в Україні, складається в тому, щоб дати гроші людям, але обмежити сферу їх використання», - підкреслив він.

Попов сказав, що таким чином гроші прийдуть у бізнес, але бізнес має за них конкурувати. Було заявлено, що це буде сфера розваг та послуг, повідомив він, до запуску програми ще місяць, а в суспільстві піднялася дискусія щодо можливості витратити ці гроші. Оскільки жителі віддалених населених пунктів не мають торговельно-розважальних центрів та фітнес-центрів, підтвердив він, але в них теж є різні сфери, де вони могли б витратити ці гроші, підтримавши таким чином бізнес та потішивши себе.

Тому при виході перелік розшириться, і програма буде максимально лояльна для громадян. Поки що ми бачимо ініціативу президента, а далі уряд створює робочу групу і парламент виділяє на цей рік перший транш, щоб роздавати людям. А програма «Дія» починає думати, як це технічно організувати. І якраз за місяць до Миколая отримаємо подарунки під ялинку, які Миколай роздаватиме. Спочатку ці виплати мають зайти на бізнес, але через людей, тобто це подвійний ефект», - резюмував він.

Популярні новини зараз
Куди і коли "кине" мобіків путін з білорусі і які міста під загрозою: прогноз експерта Головне за 30 вересня: путін впав у марення, Зеленський подав заявку до НАТО, Каменських злила Ані Лорак, а Аліна Паш почула поклик У "Дизель-шоу" показали, як вразили українські дідусі: ледь човгає, а біжить за зброєю Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Тарас Загородній розповів, чому з'явилися противники вакцинації.

Крім цього, Знай.ua повідомляв, що Антон Малєєв заявив, що не вакцинована людина наражає себе на небезпеку.