Про це він розповів у новому випуску програми «Акценти» з ведучою Тетяною Резвін.

«Проблема у податковому законодавстві зараз стає головною. Тому що коли працює європейська система цінностей, і ми підписали меморандум та рухаємось плавно до Європи, то ми приймаємо європейські цінності та закони. Програма стає чистою, і документообіг стає чистим. Ми виводимо абсолютно всі платежі з тіньового сектора до білого. І чим більше ми виводимо з тіньового сектора нашу державу, тим важче нам стає», - наголосив він.

Коновальчук сказав, що виходить абсурдна ситуація, коли закони стають європейськими, а жити нам стає лише гірше. Тому що система цінностей наша ніби правильна, вважає він, але оподаткування, яке є в нашій країні, настільки заплутане і брудне, що розібратися в цьому ніхто не може, щоб вивести все в білу. Україні треба суттєво зменшувати податки, упевнений він, і є програма як це грамотно зробити, але влада не хоче до цього прислухатися.

«Але, на жаль, на сьогодні партія без грошей та підтримки олігархату не може пробитися до парламенту. І це є реалії нашого життя, бо без грошей не можна пробитися до парламенту. Є люди, яких влаштовує сьогоднішня система оподаткування та тіньові схеми, і вони мають своїх людей в парламенті. Інвестор – це одне, але коли інвестор пов'язаний із державою, то така спайка породжує дуже великі проблеми та з'являється такий термін як олігарх», - резюмував він.

Популярні новини зараз
Експерт передбачив руйнування світового порядку протягом кількох років: через путіна кожна країна світу зможе зберігати ядерну зброю Смачна домашня настоянка з калини на спирті: найшвидший рецепт корисного напою Названо дату, коли розпочнеться опалювальний сезон в Україні: грітимуться взимку не всі Гречка, сіль, овочі стрімко дорожчають: українцям підказали 10 способів економії на їжі, можна зберегти 30% грошей
Показати ще

Також раніше для Знай.ua Головін розповів, які наслідки матиме націоналізація олігархічних монополій.