Про це йдеться в заяві компанії ДТЕК ВДЕ оприлюдненій у вівторок.

"ДП "Гарантований покупець" вчинив несумісні з принципами чесної конкуренції дії. Від дій ДП "гарантований покупець" ДТЕК ВДЕ завдано збитків в особливо великих розмірах і подібні дії спотворили конкуренцію на ринку електричної енергії", - відзначають в компанії.

Підставою для звернення в АМКУ послужила не виплата з боку ГарПока ДТЕК ВДЕ заборгованості за електричну енергії. ГарПок у листопаді 2021 року погасив заборгованість перед усіма іншими виробниками електроенергії з альтернативних джерел енергії, крім ДТЕК ВДЕ.

"Очевидні ознаки порушення законодавства Про захист економічної конкуренції, а також законодавства у сфері електроенергетики», - вказали в ДТЕК ВДЕ.

Таким чином, за заявою компанії, ГарПок шляхом несплати ДТЕК ВДЕ заборгованості за електричну енергію вчинив пряме порушення закону.

Популярні новини зараз

Злата Огневич відповіла на шпильку Олі Полякової про заміжжя

Українка придбала болти та гайки замість омріяного iPhone: доведеться платити кредит

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

"ДТЕК ВДЕ розраховує на ефективні та професійні дії АМКУ у розслідуванні дій ДП "гарантований покупець" щодо фактичної дискримінації ДТЕК ВДЕ у порівнянні з іншими виробниками електроенергії з альтернативних джерел енергії. ДТЕК ВДЕ очікує швидкого реагування органів Антимонопольного комітету України щодо ДП "Гарантований покупець", - зазначили в компанії.

Нагадаємо, 13 листопада уряд заблокував виплату боргів перед "зеленими" інвесторами з коштів цільових "зелених" єврооблігацій під державні гарантії.

15 Листопада виплати отримали всі компанії, крім однієї компанії – ДТЕК ВДЕ.

ДТЕК повідомив західним кредиторам про дискримінаційні дії українського уряду і зажадав провести розслідування махінацій при розподілі коштів єврооблігацій.

Світові ринки відреагували падінням котирувань українських цінних паперів і підвищенням ризику дефолту країни на 20%.