Своєю думкою вона поділилася у своєму відеоблозі на каналі «Знай 24».

«За формування цін на тепло в Україні відповідає місцева влада. Через зростання цін на газ у Європі та світі вітчизняні теплокомуненерго також анонсували подорожчання опалення. Раніше повідомлялося, що зростання цін на опалення може становити від 15 до 40 відсотків. Українці були дуже незадоволені, і щоб заспокоїти простий народ, уряд та місцева влада підписали меморандум. Він передбачав, що ціни на опалення не зростатимуть, але в результаті меморандум виявився лише договором про наміри. А наміри та настрої у нашої влади бувають мінливими. Але річний тариф на газ для населення зараз становить 8 гривень за куб, і не змінюватимуть його до травня 2022 року. Принаймні так кажуть. Однак місячна ціна та тариф «постачальника останньої надії» зростають, як на дріжджах», - зазначає журналістка.

За її словами, зараз у деяких компаній кубометр газу коштує до сорока гривень.

«Тариф на електроенергію можуть переглянути вже у квітні 2022 року. Саме тоді закінчується термін дії ухвали, яка регулює ціну. Вже зараз українці мають платити за кіловат-годину не 1,44 гривні, а 4,5-5 гривень. І у 2022 році ціни знижуватись не будуть», - каже Вікторія Панченко.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська не запросила сестру Наталію на день народження матері: "Розставити всі крапки"

Хто переміг у "Танці з зірками-5": глядачі обрали фаворита між Артуром Логаєм, Ольгою Харлан та Костянтином Войтенком

Що не можна подавати на новий 2022 рік: доведеться обійтися без шампанського і холодцю

"Гузнолизів достатньо...": українська медсестра розповіла про несправедливість, одні отримали - 10 тис. грн, а "улюбленці" 40 тис. грн

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше депутат Верховної Ради Олексій Кучеренко закликав уряд не допустити зростання тарифу на розподіл газу.

Також Знай.ua повідомляв, що представник керівництва Національного банку Володимир Лепушинський розповів коли та наскільки збільшаться тарифи на газ.