Його коментар був наданий у програмі Мирослави Бобровської «Як насправді?».

«Нам розповідали лише про одну концепцію Європи, а є й інші. Є і «Європа від Лісабона до Владивостока». І у Парижі є прихильники такого погляду. Європейський Союз повинен думати про себе, а де шукати ресурси? Адже це одне із ключових питань XXI століття. Де ще є ресурси, як не на великих просторах Сибіру та Далекого Сходу? Євросоюз також туди дивиться. Європа – це живий організм, вона змінюється, там не може бути якоїсь єдиної концепції. Зміни відбуваються і зараз, достатньо подивитися, наприклад, на позицію ЄС щодо «Північного потоку-2» або щодо мігрантів», - каже гість програми.

За його словами, щодо цих питань думки там діляться, зокрема, між східною та західною частинами Європи.

«Це ще питання, чи можливий європейський проєкт без Росії. Ось без Великобританії, як бачимо, можливий. Це держава більш атлантична, ніж європейська. Недарма угорський філософ Дьєрдь Лукач відносив до європейських поетів Гете та Пушкіна, але не Шекспіра», - зазначає Олексій Якубін.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко загнала Арсена Мірзояна додому одним знімком: біг, як ошпарений

Головне за ніч: загибель українця в Польщі, помста Кіркорова Пугачовiй, зірване весілля Огнєвіч і заміна пакетам із пластику

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він прокоментував критику на адресу РНБО із боку ексміністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Також Знай.ua повідомляв, що Якубін оцінив можливість встановлення в Україні жорсткої президентської влади.