Про це він сказав в ефірі програми “А як насправді” з Мирославою Бобровською.

“Чому вугілля у нас подорожчало? Раптом намалювався нулик ще. Саме для того, щоб спалювати грошову масу. Коли горить кілограм вугілля, що коштує долар, то горить долар теж. Коли кілограм вугілля коштує мільйон доларів, то згоряє мільйон доларів. Вугілля згоріло, його немає. Мільйон доларів списали. Підніміть на нього ціну. Купець Сидоров підняв ціну на олію, а не олія подорожчала. Олія сама по собі не дорожчає. Вугілля саме по собі не дорожчає”, - сказав Володимир Мулик.

Він зазначив, що створення істерії у суспільстві створює дефіцит на енергоносії.

"Створення істерії знижує контроль суспільний", - наголосив Мулик.

Популярні новини зараз
Зірка "Дизель шоу" Єгор Крутоголов передав ЗСУ корисний презент для відплати окупантам: "До перемоги" Знищення білоруської військової та стратегічної інфраструктури: якою буде відповідь на агресію Лукашенка Головне за ніч, 1 жовтня: розлучення Брежнєвої та Меладзе, нові росіяни в пакетах, причина смерті Єлизавети II та зростання цін на фрукти Арінін день 1 жовтня: чому потрібно взяти ягоди і не смикати коханого, заборони та прикмети на сьогодні
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Юрій Атаманюк розповів про втрачені перспективи України у сфері видобутку енергоресурсів.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Олександра Решмеділова зазначила, що навіть підконтрольна частина України не вкладає у розвиток промислових потужностей.