Про це вона розповіла у новому випуску програми «MY.UA» з Катериною Павловою.

«Товари з ОРДЛО будуть сертифіковані і продаватимуться РФ, тобто тут забирається якась посередницька складова і, умовно, вони маркуватимуться майже як товари з РФ. Відповідно самі товари, які можуть вироблятися у цих невизнаних республіках, – це вугілля, насамперед. Вони йтимуть як внутрішній продукт РФ», - розповіла вона.

Решмеділова сказала, що РФ не визнає себе учасницею війни на Донбасі, а ці моменти вказують на участь РФ у війні. Головне питання в тому, вважає вона, що на підконтрольній території у східних регіонах є маса підприємств, які стиснулися після 2014 року, так і досі не можуть працювати на повну силу. В основному ми бачимо, що раніше промислове серце України з низки причин перебувало в роботі не на повну потужність, наголосила вона, а зараз майже зупинилося.

«Ми бачимо, що навіть підконтрольна частина України не вкладає у розвиток промислових потужностей. І це велика проблема, бо якщо Україна нічого не виробляє, то залишається питання, чим ми торгуватимемо. Найчастіше будь-який завод – це містоутворююче підприємство, навколо якого вибудовувалася вся інфраструктура. Якщо ви живете у місті, в якому нічого не працює, у вас не тільки немає перспективи, а й засобів для виживання вкрай обмежена кількість», - резюмувала вона.

Популярні новини зараз

Українці зможуть купувати дешеву гречку, цукор, муку, олію і не тільки? У Раді зареєстрували новий законопроект

"Паскудить в лісі?": чоловік показав відео, на якому зняв снігову людину. Мурашки по шкірі

25 ін'єкцій - тільки початок: дівчина, напхана силіконом, має найбільші губи в світі

Українцям назвали обов'язкову умову для отримання 1000 грн за вакцинацію: з цим проблеми у багатьох

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він заявив, що Олександр Лукашенко, організувавши проблему мігрантів на польському кордоні, досяг визнання з боку Європи.

Також Знай.ua повідомляв, що, на думку Бізяєва, подальше посилення війни на Донбасі призведе до небажаних для Росії наслідків.