Свою думку він висловив у програмі My.ua.

«Лавров дав французам та німцям сигнал, що Росія налаштована дуже рішуче. Якщо російські війська увійдуть на Донбас, то діятимуть вони, як у Грузії, і на все їм знадобиться години чотири. А що вони можуть туди увійти, про це президента попереджають усі українські розвідувальні служби. Попереджати його треба, інакше це буде не напад, а марш українською територією, і загине дуже багато захисників нашої країни. Але це можливе лише в тому випадку, якщо створяться передумови для знищення української державності. Йдеться про ситуацію, коли президенту кажуть: тебе чи уб'ють, чи змусять полетіти за кордон», - вважає гість програми.

За його словами, у цьому випадку хтось із сусідів може поставити в Україні маріонетковий уряд.

«Тому президента потрібно попереджати, що його оточення веде його на забій. А якщо кризи державності не буде, то не буде й вторгнення», - каже Володимир Мулик.

Популярні новини зараз
Українців позбавлятимуть субсидій: у Мінсоцполітики розповіли, хто у зоні ризику Екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро Хоробрі іранські жінки поставили на вуха всю країну: режим палає, заворушення охопили міста Сергій Притула "розчавив" путіна, як комашку і розклав усе "по поличках": "Ботоксна ср*ка"
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він назвав найнеобхідніші для населення речі на випадок повномасштабної війни.

Також Знай.ua повідомляв, що, на думку Мулика, ціни на вугілля не зросли з ринкових причин, а були підняті штучно.