Про це він сказав в ефірі програми "Що далі" з Вікторією Панченко на каналі "Знай 24".

Олександр Мусієнко розповів, чи готується Україна у разі повномасштабного вторгнення з боку Російської Федерації.

“Так. Чи готується досить і повною мірою – у мене є зауваження. Готується. Проводяться військові навчання. Ось на полігоні "Широкий лан" у нас масштабні навчання. За іншими напрямками. Можливо це мало комунікується”, - сказав Мусієнко.

Він зазначив, що має здійснюватися стратегічна підготовка та тактична.

“Тактична це те, що як мінімум президент має скликати РНБО зараз. З військової тематики. Тільки теми оборони. Відкласти всі моменти санкцій та інші, чим займається РНБО. Пройтися військовими аспектами, такими як оперативні потреби. Все, що потрібно зараз, які є проблеми, прогалини. І одразу на РНБО в ручному режимі вирішити. Десь не вистачає палива, десь ще якісь проблеми”, - додав Олександр Мусієнко.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро Сергій Притула "розчавив" путіна, як комашку і розклав усе "по поличках": "Ботоксна ср*ка" 36,6 грн чи 50 грн: в НБУ попередили, чого чекати від курса долара у найближчі місяці Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

За його словами, також потрібно обговорити готовність військ і як вони можуть протидіяти.

“Третій момент, обговорити та запланувати на початок наступного року повномасштабні навчання по всій Україні. Із залученням усіх сил наших, які є в армії. За різними напрямками. Щоб змоделювати можливі способи розвитку подій, ударів із різних боків російською армією, способи протидії”, - наголосив експерт.

Як повідомляв Знай.ua, Олександр Леонов розповів, чим нинішнє перекидання військ РФ відрізняється від попереднього.

Крім цього, Знай.ua повідомляв, що Влад Мулик розповів, чи Росія може напасти на Україну.