Про це йдеться на офіційному сайті Національного Корпусу.

«8 років тому, 1 грудня 2013 року, на вулиці Києва вийшло більше мільйона українців – у відповідь на жорстоке побиття беркутівцями студентів 30 листопада. Саме події 1 грудня стали ключовим моментом трансформації студентського протесту на багатотисячний всеукраїнський революційний рух проти режиму Януковича», - зазначено на сайті

У публікації сказано, що представники нинішньої влади повторюють помилки Януковича, тому що, на думку представників Нацкорпусу, вони ухвалюють антиукраїнські рішення, переслідують політичних опонентів та будують диктатуру.

«Національний Корпус вийде на акцію протесту аби нагадати владі, що вона не вічна, а на всіх зрадників чекає однакова доля. Також ми вимагаємо звільнити зі своїх посад проросійських агентів», - сказано у публікації.

У публікації зазначено, що збір учасників почнеться о 18:00, а мітинг розпочнеться о 19:00. Також можна буде спостерігати за акцією у прямому ефірі за посиланням.

Популярні новини зараз

Воїна ЗСУ від снайперської кулі на Донбасі врятувала книга - сміливо може відзначати другий День народження

"Ц*цьок немає, психоз почався": гола і волога дружина Джастіна Бібера Хейлі показала складки нижче пояса

Зірка "Холостячки" Роман Свечкоренко розповів про біду, яка трапилася з його дівчиною і дочкою

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, хто догодив їй краще, ніж Еллерт: "Ми дивимося в одному напрямку"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Нацкорпус організував акцію проти розважальних заходів у скорботні дні.

Також Знай.ua повідомляв, що Нацкорпус заявив, що новостворене «Товариство ветеранів АТО» має на меті лише провладні інтереси.