Про це він розповів у програмі Олексія Толкачова «Толкова розмова».

За словами гостя програми, економічного значення все це не має, якщо війна не передбачає руйнування на території власної держави. «Тому що ніхто в Кремлі не передбачає руйнування на території Росії. Вони передбачають руйнування лише на території України», - пояснює він. До того ж, каже Пономарьов, йдеться про штучні руйнування, які вже були на Донбасі через демонтаж та вивезення на територію РФ.

Як він зазначає, на думку керівництва РФ, матеріальних збитків від руйнувань та втрат немає. Натомість, зауважує політик, війна – це економічний мобілізатор, завдяки якому в економіку приходять гроші, виробництво збільшується, з’являються нові технології, що і спостерігається протягом останніх років. «Нормальні новації, які були з Кремнієвої долини, з венчурними фондами, вони всі розбіглися. А ті, що залишилися, залишилися на державних грошах. А державні гроші приходять із військово-промислового комплексу», - розповідає Пономарьов.

Окрім того, додає гість програми, йдеться певною мірою про імпортозаміщення: якщо є санкції на сири та устриці, то можна вирощувати щось у себе. Тобто, констатує він, війна сприяє розвитку сільського господарства та технологій. «Тому Путін навряд чи дивиться на це з погляду економічної шкоди. Навпаки, це джерело прибутку», - міркує політик.

Отже, підсумовує Пономарьов, найбільше стримує війну не економіка, а політика. «Росіяни навряд чи зрозуміють масові жертви на війні з Україною. Ось це, я думаю, росіяни Путіну не пробачать, і думаю, що Путін це чудово розуміє», - підкреслює він. Також гість програми зазначає, що інформаційне накачування, яке відбувається сьогодні, має не стільки військові завдання, скільки соціальні.

Популярні новини зараз

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

61-річний водій помер за кермом після порятунку пасажирів: "відчував" смерть і висадив до ДТП

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Прихильники НКВС розстріляли 15-17 літніх хлопців у різдвяному вертепі: дітей поховали, а вбивць "сховали"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Пономарьов розповів, чи слід очікувати на повномасштабну війну Росії з Україною.

Також Знай.ua писав про те, що Пономарьов розповів, на що хвора Росія, і знайшов спільні риси з Америкою.