Про це він розповів у програмі Олексія Толкачова «Толкова розмова».

«Війна йде із 2014 року. Але те, що буде якесь військове загострення на Донбасі, як багато хто говорить – у це я не вірю. Я бачу, як це напружує, але в цьому є все завдання. Просто Путін – чекіст, він мислить категоріями таємних спецоперацій. Коли він щось говорить голосно, публічно – дуже висока ймовірність того, що він це робити не збирається. Тому що він збирається робити щось протилежне. От коли на цю тему немає жодної інформації – ось тут, я вважаю, час напружуватись», - зазначає він.

За його словами, інформація про можливий наступ – це фактор тиску. Так само, як і статті російських політиків у ЗМІ.

«Медведєв писав, коли до Москви їхала Вікторія Нуланд, і треба було їй послати сигнал. То була стаття з одним адресатом, для цього все писалося. Ну, хто публікуватиме статтю для широких народних мас опівночі? Ось людина йде в літак сідати, щоби вона почитала. У Суркова інша історія. Сурков нудьгує за роллю ідеолога, і в нього свербить на цю тему об'єктивно. Він бачить себе ідеологом, у нього є вільний час, і він намагається все, що відбувається, вкласти в якусь ідеологічну конструкцію», - каже Пономарьов.

Є зворотна історія, продовжує він. Деякі економісти не будують історію, з якої роблять прогнози. Вони те, що побачили, підганяють під якусь ідеологічну конструкцію. Тут та сама історія.

Популярні новини зараз

Зірка серіалу "Кухня" Іван Рудаков помер у реанімації: пішов з життя через наслідки вірусу

Анастасія Волочкова розкрила страшну таємницю про неповнолітній інтим в балеті: "*буть з 14 років"

Знову закохана? Злата Огнєвіч під боком у колишнього Ані Лорак Мурата розцвіла з букетом троянд

Колишня "Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, до кого її ревнував Олександр Еллерт і чи зраджував їй: "Саша позбавив мене невинності"

Показати ще

Знай.ua повідомляв, що Олег Тягнибок пояснив, з ким і проти кого потрібно дружити Україні.

Також Знай.ua повідомляв, що Андрій Демартіно розповів, як соцмережі допомогли Росії окупувати український Крим.