Про це він розповів у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24».

Передусім гість програми зазначає, що рішення закрити державні кордони в цій ситуації приймають особи, що аж ніяк не розбираються у штамах коронавірусу. На його думку, таким людям бракує політичної суб’єктності, а відтак вони просто виконують вказівки – чи то зібратися, чи то закрити кордони, чи то відкрити. «Їм що «Дельта», що «Омікрон» – жодної різниці. Пояснювати нашому уряду, що таке новий штам коронавірусу – це все одно, що пояснювати корові будову доїльного апарату», - стверджує Якименко.

Водночас він зазначає, що не знайомий із міністром охорони здоров’я особисто, а відтак не може нічого сказати щодо його професійної компетентності. «Але публічні заяви міністра створюють враження, що ми маємо справу з компакт-диском», - підкреслює експерт. Як він пояснює, чиновник ніби виголошує ту інформацію, що в нього вкладена. За словами Якименка, Уляна Супрун була такою ж самою: «Здавалося, що ти розмовляєш з комп'ютерною програмою, а не з живою людиною».

Отже, підсумовує гість програми, в Україні люди, що керують Міністерством охорони здоров’я наче позбавлені всього людського.

Популярні новини зараз
Ілон Маск зруйнував репутацію одним твітом з порадами миру: йому відразу дали відсіч, а акції обвалилися Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі Після звільнення Лиману ЗСУ знайшли накрадений "скарб" окупантів: у таке навіть важко повірити Як легко економити на електриці: проста порада українцям для зменшення сум за комуналку
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Якименко розповів, як вакцинація впливає на імунітет людського організму.

Також Знай.ua писав про те, що Якименко розповів, на основі чого визначається цивілізованість країни.