Про це він розповів у новому випуску програми «Акценти» з Тетяною Резвін.

«Президент має виступати з щорічним посланням до Верховної Ради про зовнішньополітичне то внутрішнє становище України. І наш президент вже двічі виступав з такими посланнями. Але зараз його звернення було принципово важливим, тому що у нього був дуже невдалий так званий пресмарафон, який розкритикували всі, тому йому треба було цю битву виграти. Також президенту потрібно було змістити активи і наративи в суспільному дискурсі, адже його рейтинги падають», - розповів Трюхан.

Трюхан сказав, що президент намагався цей конституційний привід використати як спосіб для повернення в гру і це йому вдалося. Але питання боротьби з коронавірусом подалося як перемога, повідомив він, та насправді це серйозний провал та загроза національній безпеці. Тому що протягом останніх тижнів ми мали височенну смертність, а президент подав це як певну перемогу уряду. Він намагався оцим посланням переламати світосприйняття та сприйняття суспільством того, вважає він, що відбувається в країні.

«Президент обрав таку собі тактику, наступальну, навіть позитивістську. Він намагався вибудувати логічний ланцюжок подій та рішень, який би виглядав позитивно в очах суспільства. А напередодні йшло нагнітання ситуації, коли нібито очікується захоплення Верховної Ради та насправді ми побачили, що нічого не сталося. Влада придумала класний сценарій та завершила на мажорній ноті нагородженням героїв. І відповідно картинка для простого глядача виглядала привабливо, а якщо копнути та подивитись на зміст, то там було дуже багато ляпів», - резюмував Трюхан.

Популярні новини зараз

Кондратюк повторив танець Хюррем з "Величного століття" на ковзанах: султан Сулейман оцінив би і дарував 1 місце

55-річну жінку невідомий зіштовхнув з перону під потяг метро і втік: запам'ятайте це обличчя

Дівчина встала на коліно перед відкинутим Огнєвіч Максом Тарапатою: "Пропозиція руки і серця"

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Олег Постернак зазначив, що зараз Зеленський має більше суперників, ніж у 2019 році.

Крім того, Знай.ua повідомляв, що Руслан Бізяєв розповів, що процес дострокових президентських виборів запущений.