Про це вона розповіла на каналі «Дубіна.тв».

«Я дуже хочу зрозуміти, чому певні дані, які мені каже поліція, не збігаються з їхніми ж даними та з тим, що мені відомо. Антон ніколи не приймав наркотики, і ні під яким приводом він би їх не прийняв. Та суміш, яка була у нього виявлена, жодним чином просто так в його організм не потрапила б», - сказала Скороход.

На думку Скороход, смерть Полякова була саме вбивством, тому що він негативно ставився до наркотиків і ніколи б їх сам не прийняв.

«Я бачила борозну на шиї, на сьогоднішній день експертизи щодо неї ще немає, тому поки я не побачу експертизу, я про ланцюжок слухати не хочу. (Те, що ланцюжок залишив на шиї слід у Полякова, - Ред.) – це просто смішно», - наголосила Скороход.

За словами Скороход, версія про те, що коли Полякова діставали з машини, то потягли за ланцюжок, що залишило слід на шиї, є неправдивою, тому що, як вона зазначила, ланцюжок би в такому разі залишив слід з одного боку шиї, а за її інформацією слід був присутній з двох сторін.

Популярні новини зараз

Дівчина встала на коліно перед відкинутим Огнєвіч Максом Тарапатою: "Пропозиція руки і серця"

Нехай плацкарт їм буде пухом: поїзд "Укрзалізниці" розвалився на ходу, пасажирам довелося ловити полиці і сумки

Ані Лорак прибралася у пір'я як Філіп Кіркоров дорогою в Україну, але Ігор Кондратюк нагадав її місце: "Хв*йда-тур"

"Ганьба, нагадує ковбасу": нестаріюча Хайді Клум без трусів засвітила свою "хвіртку"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, нардеп Артем Дмитрук розповів про складнощі під час створення ТСК щодо розслідування смерті Антона Полякова.

Також Знай.ua повідомляв, що Галина Третьякова відмовилася вибачатися за скандал із смертю Антона Полякова.