Про це він розповів у своїй програмі «100% Лямець».

«З року в рік існує процес, який називається: «ми взяли бюджет попереднього року, трохи «допилили» та скоригували те, що було раніше». У нас виходить повторення тієї ж моделі, яка ще була за часів Леоніда Кучми», - наголосив Сергій Лямець.

За словами експерта, те, що якісь представники влади не покладаючи рук днями та ночами формують бюджет, це міф. Як зазначив експерт, насправді новий бюджет робиться на основі минулого, але із внесеними корективами під нинішні умови.

«З кожним роком все менше грошей залишається, щоб витратити, наприклад, на «Велике будівництво». Якщо ми просто дивимося на бюджет і нічого не беремо в борг, то в бюджеті тільки те, що ми збираємо: це потрібно роздати вчителям, лікарям і так далі, а також перекинути трохи до Пенсійного фонду – ось у нас грошей і не лишилося» , - наголосив Сергій Лямець.

Як зазначив експерт, при складанні бюджету побажання соціальних груп населення враховуються в останню чергу. За словами експерта, влада маленькими кроками підвищує зарплати вчителям, лікарям та ін., просто підлаштовуючись під інфляцію, а також, щоб потім зробити гучну заяву, що у наступному бюджеті закладено вищі зарплати.

Популярні новини зараз

Рада збільшила розмір аліментів на дітей: платитимуть бабусі, брати і вітчими – деталі нового Закону

Учасників "МастерШеф" змусили приготувати шедевр, поки горить маленька свічка: закінчилося сльозами та істерикою

Вакцинувався 27 разів і хоче ще: українець їздить містами й "випрошує" дози, рекорд - 5 за день

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Сергій Лямець розповів, як МВФ почав впливати на процеси в Україні.

Також Знай.ua публікував слова Сергія Лямця, що головний ресурс держави – це люди.