Про це він розповів у програмі «100% Лямець».

«Ми з початку 90-х років буквально не вилазимо із взаємодії із МВФ. Якщо дивитися ширше, то коли Україна випала з Радянського Союзу, ми опинилися перед управлінською ямою: ми за кілька сотень років перебування в Російській імперії звикли, що є старший, який визначає, що нам робити», - зазначив Лямець.

За словами експерта, як тільки Україна здобула незалежність, то зіткнулася з тим, що керівництво не розуміло, як керувати незалежною Україною, тому допомога була з боку міжнародних фінансових інституцій.

«Спрацював рефлекс, що має бути хтось мудрий, старший та впливовий, який скаже нам, що робити. І далі розпочалася гра: «Повертаємось до Московії чи ми прагнемо до Заходу?», - сказав Лямець.

На думку експерта, з цього моменту під свою опіку нас взяв МВФ і почав просувати різні рішення щодо реформації, створення різних інституцій та іншого.

Популярні новини зараз
Військовозобов'язані у 90% випадків можуть скасувати штраф від ТЦК: як це зробити Мінімум 1180 грн: хто з пенсіонерів може отримати надбавку Тарифи на мобільний зв'язок: у "Київстарі" зробили важливу заяву Тепер знайдуть усюди: правила вручення повісток змінили на користь ТЦК
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Сергій Лямець заявив, що головний ресурс держави – це люди.

Також Знай.ua повідомляв, що Сергій Лямець пояснив японський принцип трудової зайнятості, який ґрунтується на улюбленій справі людини.