Про це вона розповіла у своєму новому блозі на Youtube з Ноною Мусалян.

«На людину впливають зірки, світила та числа. Цифри – це божественна форма прояву світобудови. А числа – це вже форма вбрання цифр у матеріальному світі, що доступне людям у повсякденному житті. Все, що нас оточує, – це символи, ми живемо у світі сакральної геометрії та математики», - розповіла Нонна Мусалян.

Нумеролог сказала, що Піфагор стверджував, що математика – це мова Бога. Наша планета, вважає вона, це оцифрована свідомість, де інформація зберігається у вигляді чисел у Всесвіті. Умовно кажучи, повідомила вона, існує певна база даних нашої планети. Із закодованою інформацією у вигляді чисел, символів, ідей, наголосила вона, та геометричних фігур.

«Ми маємо світ форм у вигляді геометрії та світ пропорцій у вигляді математики. Тому очевидно, що наш світ сконструйовано та запрограмовано творцем. Без чисел не було б цього світу. Тому що послідовність чисел Фібоначчі та пропорції золотого перерізу застосовуються практично у всіх процесах життєдіяльності. Коли народжується людина, вона спочатку вміє рахувати і лише потім починає говорити, писати і ходити», - резюмувала Нонна Мусалян.

Популярні новини зараз

Зірка серіалу "Кухня" Іван Рудаков помер у реанімації: пішов з життя через наслідки вірусу

Катя Осадча вийшла в легкому халатику на вулицю взимку: "За ялинкою не сумую"

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Нонна Мусалян наголосила, що 4 грудня буде сонячне затемнення у знаку зодіаку Стрілець.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Олександр Качура зазначив, хто такий Зеленський – це народ України та збій системи.