Про це він розповів у себе в Telegram.

Як зазначає Максим Жорін, з часу створення Штабів оборони з ініціативи Нацкорпусу минуло вже понад пів року і кожен із цих штабів вже став самостійним об’єднанням, що може керувати й іншими об’єднаннями у своєму регіоні, а також підтримувати співпрацю із владними органами та організовувати військові тренування для населення. «Відбувся перший всеукраїнський з'їзд, де створили єдиний координаційний центр – Всеукраїнський громадський штаб оборони. До нього можуть долучитись всі, хто займається питаннями тероборони», - повідомляє керівник Центрального штабу Нацкорпусу.

Загалом же, каже він, сьогоднішній стан територіальної оборони залишає бажати кращого. На думку Максима Жоріна, передусім це все через байдужість з боку влади до ветеранів та потенціалу громадськості. «Яке, судячи з ухваленого закону «Про національний спротив» влада чомусь не дуже планує залучати. Тим не менше громадськість все одно займається теробороною – сьогоднішній захід цьому зайвий доказ», - констатує керівник Центрального штабу Нацкорпусу.

Як повідомляв Знай.ua, Білецький повідомив про початок Всеукраїнський з'їзду штабів оборони.

Популярні новини зараз
День Антоніни 30 січня: залучіть гроші у свій будинок, але не надумайте грати в сніжки і готувати сочевицю, заборони свята Головне за 29 січня: новий курс валют, скандал в Ощадбанк, космічні суми в квитанціях, Ані Лорак спалилась Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів Хочеш іди до "АТБ", а хочеш - до "Сільпо": де і як українці можуть отримати безкоштовні продукти, набір немаленький
Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що Білецький пояснив, які переваги має територіальна оборона.