Фрагмент свого виступу він опублікував на власному Youtube-каналі.

«Територіальна оборона може бути ефективною, але якщо вона відповідає декільком критеріям. Перше – якщо це справді територіальна оборона, а не резерв ЗСУ. Зараз ми маємо по новому закону територіальну оборону, яка фактично використовується як резерв для ЗСУ», - зазначив Андрій Білецький.

За словами експерта, завдання нинішньої територіальної оборони – це лише поповнення бригад ЗСУ у разі якоїсь небезпеки, а не оборонні дії на тій території, до якої належить цей загін територіальної оборони.

«До чого це призведе? Якість бригади територіальної оборони не буде ніколи дорівнювати професійному механізованому танковому або артилерійському підрозділу. І якість людей у професійному плані, які будуть поступати, буде значно нижче. Сила територіальної оборони у тому, що це в першу чергу легка піхота, яка знає свою місцевість», - сказав Андрій Білецький.

Як зазначив Андрій Білецький, існує багато проблем зі зброєю у загонів територіальної оборони. Експерт привів у приклад одну з київських бригад, чия техніка знаходиться у житомирській області.

Популярні новини зараз
Головне за 25 березня: у Тищенка з'явився фанат, Тіна Кароль збентежила Зеленську, а Україна переходить на літній час Тіна Кароль змусила Олену Зеленську ревнувати та пишатися одночасно: "Він не залишив" Астероїд розміром з Біг-Бен пролетить повз Землю вже у вихідні: у NASA його помітили нещодавно і турбуються Старих субсидій вже не буде: українцям показали, як зміниться допомога на оплату комуналки з 1 квітня
Показати ще

«Ми розуміємо, які шанси доставити цю техніку до бригад у разі повномасштабної війни – дорівнює нулю. Територіальна оборона повинна мати зброю, і так, як було у міжвоєнний період у фінського «Шуцкору», ця зброя повинна безумовно знаходитись на руках, бо швидкість мобілізації – це буде одне із ключових завдань для територіальної оборони», - підкреслив Андрій Білецький.

Як повідомляв Знай.ua, Олександр Тарнавський стане кандидатом від Нацкорпусу до ВР по 206-му округу.

Також Знай.ua повідомляв, що представники Нацкорпусу пояснили, чому не можна забудовувати острів Хортиця.