Про це вони повідомили на своєму офіційному сайті.

Як розповідається у публікації, згідно з ініціативою «Велика реставрація» з програми «Велике будівництво» планується забудувати острів Хортиця, який є історичним ареалом та взагалі унікальною заповідною зоною. «Колиску української державності та національного пробудження намагаються перетворити на розважальний комплекс, знищивши його справжнє сакральне значення», - підкреслює Нацкорпус.

На думку його представників, не можна дозволити влади перетворити Хортицю на торгово-розважальний осередок, інакше острів втратить і своє природно-екологічне значення, і сакральне. «Сьогодні ми розділяємо обурення наукової спільноти та закликаємо підписати петицію до президента Зеленського», - повідомлено на сайті.

Також Нацкорпус попереджає, що інакше влада своїми діями просто знищить всі археологічні об’єкти, весь особливий ландшафт, флору та фауну острова. До того ж, підкреслюється у публікації, над проєктом не працюють ані екологи, ані зоологи, ані історики, ані ландшафтні дизайнери, а плану реконструкції і зовсім немає.

Популярні новини зараз
Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Жорін заявив, що історія про державний переворот виглядає, як навмисно придумана владою.

Також Знай.ua писав про те, що в Одесі протестували проти призначень Труханова.