Про це він сказав у програмі «А як насправді?» з Мирославою Бобровською.

За словами гостя програми, держава не може ставити свої вимоги іншим просто тому, що вважає себе геополітичним лідером. «Просто фактично ти винен лише тим, що хочеться мені їсти. А ми винні лише тим, що опинилися у зоні геополітичних інтересів», - пояснює він.

Михайло Чаплига підкреслює, що і США, і Британія, і Росія, і Китай мають свої інтереси і не мають жодних сантиментів ні до кого. «Кожна велика країна, подобається це комусь чи ні, має свої геополітичні інтереси», - каже аналітик. Тим не менш, констатує він, таких інтересів не має чомусь лише Україна.

Окрім цього, зазначає експерт, великі геополітичні гравці ще й мають зони інтересів, якими вони активно займаються. «Нам не пощастило потрапити до цієї зони розлому між США, Британією та Росією», - констатує Михайло Чаплига.

Популярні новини зараз
Український боєць на тлі трофейної техніки записав звернення до "дон-дона" Кадирова: "Поїдеш у мішку" Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда" Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Чаплига зробив вигляд, що зателефонував Зеленському і «продав» 20 літаків.

Також Знай.ua писав про те, що Чаплига назвав особливі риси українського політикуму.