Про це він розповів в ефірі телеканалу «Україна 24», фрагмент якого опублікував на своїй сторінці у Telegram.

«Нащо придумувати те, що є, і яке не виконується? Фактично має бути не кодекс етики можновладців, а має бути тиранія закону», - вважає Анатолій Матіос.

Він пояснив, що в такому разі при будь-якому порушенні посадовець повинен негайно відповісти за законом, а не відбутися засудженням якої-небудь Громадської ради, яка створена з таких самих в більшості людей. Вони, за його словами, ніколи ніде не працювали, але чомусь монополізували для себе право судити інших не опосередковано сам на сам, а натовпом на широкий загал.

«Тому не має значення все, що зараз відбувається в системі органів державного управління – конкурси, комісії, заслуховування, доброчесності – багато слів і мало діла. Це немає жодного значення. Є політична воля для тиранії закону – значить, буде закон. Нема політичної волі – буде одне бла-бла-бла», - заявив Анатолій Матіос.

Популярні новини зараз
"Домагання, стереотипи, зневага": військова поділилася, з чим стикаються жінки у війську Пакують з "бронею" і без ВЛК: з'явилися тривожні приклади "бусифікації" від ТЦК Порятунок у літні дні: як охолодити житло у спеку без кондиціонера та вентилятора Роки праці більше не важливі: у ПФУ повідомили про новий пенсійний порядок
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Анатолій Матіос наголосив на неприпустимості розголошення відомостей державної таємниці.

Також Знай.ua повідомляв, що Анатолій Матіос заявив про системну кризу правоохоронних інституцій в державі.