Про це він сказав в ефірі програми “А як насправді” з Мирославою Бобровською.

“За два місяці рейтинг президента не падає. 25% у нього як було... Так 25 і стоїть. За два місяці ми бачили, скільки всього на нього виливалося. Він винний був у всьому: у війні, у мирі, у тарифах, у нестачі вугілля тощо, але 25 стоїть. Відповідно опоненти президента шукають, у чому ще звинуватити. Наступна серія буде, напевно, про інопланетян, у нього хвіст, як у ящера, чи ще щось”, - сказав Ігор Попов.

Він зазначив, що надалі продовжиться поливання брудом Володимира Зеленського, але електорального ефекту це не матиме.

“Придумуватимуть нове, бо старе все не працює. І розкрутити одного політика, який буде головним опонентом Зеленському – поки що не вдалося. Тобто у новорічні свята ми йдемо з одним політичним лідером та зі скривдженими олігархами”, - додав Ігор Попов.

Популярні новини зараз
Ще одна хвиля зростання пенсій: кому перерахують за новими нормами ПФУ припинить виплати: пенсіонерів залишать без грошей Переобладнання газових лічильників: українців попередили про необхідність В армії раді навіть пенсіонерам: куди відправлятимуть служити чоловіків 60+
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Владислав Дзівідзінський зазначив, що останнім часом спостерігається деяке зростання рейтингу президента.

Крім цього, Знай.ua повідомляв, що Руслан Бізяєв розповів, на які геополітичні концепції поділено світ.