Його слова прозвучали у програмі Мирослави Бобровської «Як насправді?».

«Ефективність роботи уряду повинні оцінювати виборці. Вони дають таку оцінку – спочатку у соціологічних опитуваннях, а потім і на реальних виборах. Серед урядових кадрів меншість складають політичні призначенці, тобто люди, які виграли вибори, а також ті, кого вони привели з собою. Це президент з його Офісом, прем'єр-міністр, міністри, депутати та голови місцевих держадміністрацій. Решта – це кадрові державні службовці, які не змінюються з кожними виборами. Така світова практика, і Україна теж дійшла цього. У нас 95 відсотків кадрів залишаються незалежно від того, хто виграв вибори», - розповідає Ігор Попов.

Він пояснює, що ці люди працюють, виходячи не з політичних, а з професійних міркувань.

«Державних службовців не можна міняти разом зі шпалерами та меблями в офісі. Вони мають працювати й надалі. Ці люди мають досвід, вони пам'ятають та знають, що треба робити. Тим більше там такі зарплати, що за них ніхто не рветься працювати. Отож, щоб оцінювати ефективність роботи цих професійних управлінців, існують спеціально розроблені методики. А роботу політичних призначенців оцінюють виборці», - говорить Ігор Попов.

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" застеріг споживачів, які платять через "Приват24": багато хто навіть не підозрював Пенсіонери залишаються без грошей: ПриватБанк блокує картки для виплат Платіж за світло автоматично списуватиметься з карток споживачів: нові правила оплати Спокійно няньчити онуків не вийде: пенсіонери можуть потрапити під мобілізацію
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він прокоментував державну політику заохочення до вакцинації в Україні.

Також Знай.ua повідомляв, що, за словами Попова, тариф на розподіл газу обернено пропорційний рейтингу президента.